Hızlı İletişim?

Cofisto Atölyesinde Kahve Lezzetleri

Toptan kahve çekirdeği alışverişi yapabileceğiniz Cofisto’nun çatısı altında Atölye hizmetleri de sunuyoruz. Kafe veya restoran için toptan kahve alımı yapacak müşterilerimize ve tüm kahve severlere açık olan Atölye’de

Kahve kavurmanın inceliklerini, nitelikli kahveye ulaşmanın ipuçlarını paylaştığımız kahve kavurma atölyemizde, geleneksel ve yenilikçi yöntemlerle iyi kahve çekirdeklerine lezzet katıyoruz

Her Damak Tadına Uygun Farklı Kahveler

Kafe veya restoran için toptan kahve alımı yapacak müşterilerimize ve tüm kahve severlere açık olan Atölye’de, hem toptan kavrulmuş kahve ve toptan çiğ kahve fiyatlarını hem de kavurmanın ipuçlarını öğrenebilirsiniz.

Çekirdekler Kavrularak Yoğun Aromaya Kavuşur

Toptan kahve çekirdeği alışverişi yapabileceğiniz Cofisto’nun çatısı altında Atölye hizmetleri de sunuyoruz. Kahve kavurmanın inceliklerini, nitelikli kahveye ulaşmanın ipuçlarını paylaştığımız kahve kavurma atölyemizde, geleneksel ve yenilikçi yöntemlerle iyi kahve çekirdeklerine lezzet katıyoruz.

Toptan kahve çekirdeği alışverişi yapabileceğiniz Cofisto’nun çatısı altında Atölye hizmetleri de sunuyoruz. Kahve kavurmanın inceliklerini, nitelikli kahveye ulaşmanın ipuçlarını paylaştığımız kahve kavurma atölyemizde, geleneksel ve yenilikçi yöntemlerle iyi kahve çekirdeklerine lezzet katıyoruz. Kurumsal katılımcılarımıza önce kahve kavurma çeşitleri hakkında bilgi veriyor, daha sonra uygulamalı olarak kahvelerin ideal kavrukluğa nasıl ulaştığını gösteriyoruz.

Kahve çekirdekleri, ham haldeyken yeşil ve nemli olur. Nem, kavurma işlemiyle büyük oranda kahveden ayrılır. Ayrıca sıcaklığa bağlı olarak kahve çekirdeği içindeki yağlar dışarı atılır ve kahve çekirdeğinin ağırlığında büyük oranda hafifleme gözlenir. Buna bağlı olarak, daha çok kavrulan kahve çekirdeklerinin dışı daha yağlı olur. Kavurma işlemi kahvenin fincandaki tadını direkt olarak etkiler, aromasını ve yoğunluğunu belirler. Elbette kahvenin rengi de kavurma derecesine göre farklılaşır.

Her Damak Tadına Uygun Farklı Kahveler

Kafe veya restoran için toptan kahve alımı yapacak müşterilerimize ve tüm kahve severlere açık olan Atölye’de, hem toptan kavrulmuş kahve ve toptan çiğ kahve fiyatlarını hem de kavurmanın ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Örneğin kahvenin hangi derecede kavrulması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Tercihinize göre, 180 ile 250 derece arasında gerçekleştirilen kavurma işlemleri sonucunda az kavrulmuş, orta kavrulmuş ve koyu kavrulmuş kahve çekirdekleri oluşturabilirsiniz.

  • Az kavrulmuş kahve çekirdeklerinin kavrulması 180 ile 205 derece arasında, ilk çatlama sesi duyulduğunda tamamlanır. Eğer meyvemsi özelliklere sahip bir ağacın kahveleri kullanılıyorsa, çok zengin aromada asidite oranı yüksek, gövde oranı daha geri planda kalan kahve tadı elde edilebilir.
  • Orta kavrulmuş kahve çekirdekleri 210 ile 220 derece arasında işlem görür. Orta kavrulma sonucunda, asidite oranı orta seviyede, daha yoğun tatta içim keyfi vadeden kahveler elde edilir.
  • Yoğun kavrulmuş kahve çekirdekleri 240 ile 250 derece arasında kavrulur. Aroma hissi güçlü, asidik özelliği kaybolan, dolgun içimli yapıda bir kahve elde edilir. Bu yöntem, Arabica ve Robusta çekirdeklerin homojen hale getirilmesi için tercih edilir.

Çiğ veya kavrulmuş, ucuz toptan kahve çekirdeği alımlarınız için siz de Cofisto’yu tercih edebilir, atölye çalışmalarına katılabilirsiniz. Ayrıca hem kiloluk hem de tek fincanlık kahve toptan sipariş alternatifleri arasından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

Toptan kahve için sizi arayalım!

Toptan kahve satın alabilmeniz için sizi arayalım!

Cofisto tadımlarıyla kahvelerimizin tüm detayları hakkında bilgiler alabilmeniz için sizi arayalım ve tüm detaylardan bahsedelim. Canın enfes bir kahve çektiğinde biz buradayız!

yazılım firmaları sosyal medya ajansı crm programı