Hızlı İletişim?

Cofisto Hakkında

Yılların verdiği bilgi ve tecrübe kahve tutkusuyla birleşti ve ortaya, kahve aşkıyla bezeli Cofisto çıktı. Bu büyük aşkın ilk filizleri ise 2008 yılında kendini gösterdi...

Takvimler 2007 yılını gösterirken İstiklal Caddesi’nde ilk olarak Ziyade Kahve adıyla attığımız adımlar, 2008 yılında, tutkumuza eşlik eden sayısız müdavimden aldığımız geri dönüşlerle, bizi Kolombiya’nın kahve kokan sokaklarına taşıdı.

Her şeyden habersiz, sadece kahve tutkusuyla çıktığımız Kolombiya yolculuğu, dönemin Beşiktaş futbolcusu Oscar Cordaba’nın da aracılığı ile Kolombiya kahvelerinin ilk franchise markası olma hakkını elde etmemize dönüştü.

Bundan sonrası ise hem daha keyifli hem de daha zorlu geçti. Çünkü artık hem dünyaca ünlü Kolombiya kahvelerini ülkemizdeki kahve tutkunlarına sevdirme, hem de tutkumuz kahve yapımı ve servisini hakkıyla yapabilme sorumluluğu omuzlarımıza yüklenmişti.

2017 yılına geldiğimizde bu iki sorumluluğun da altından hakkıyla kalktığımızın ilk işaretleri kendini göstermeye başladı. 2017 ile beraber, tasarım ve üretimlerimize karşı oluşan yoğun talebi karşılamak için kahve ekipmanları başta olmak üzere, aksesuar ve mutfak gereçlerinin imal edildiği teknik bir atölyede Riona markamızı yaratarak bu ihtiyacı karşılamaya başladık. İşimiz, artık tutkuyu da aşarak aşka dönüşmüştü. Bize inanlarla ve Kolombiya’nın kahve kokan sokalarından aldığımız güvenle, 20 yıla yakın süredir sürdürdüğümüz bu serüvenin geldiği noktada bugün, yöresel çekirdeklerde Cofisto Single Origin, özel karışım espresso ürünlerimizde EspertoDiCaffe ve Türk kahvesinde Ziyade ticari markalarımız ile bu tutkuyu paylaşmaya devam ediyoruz. Gerçek kahveyi, kahve tutkunlarıyla buluşturmaya bugün, yarın ve daima devam edeceğiz.

Toptan kahve için sizi arayalım!

Toptan kahve satın alabilmeniz için sizi arayalım!

Cofisto tadımlarıyla kahvelerimizin tüm detayları hakkında bilgiler alabilmeniz için sizi arayalım ve tüm detaylardan bahsedelim. Canın enfes bir kahve çektiğinde biz buradayız!

yazılım firmaları sosyal medya ajansı crm programı