Hızlı İletişim?

ESPRESSO GOLD BLEND

ESPRESSO GOLD BLEND

EL SALVADOR

EL SALVADOR

COLOMBIA

COLOMBIA

HONDURAS

HONDURAS

KENYA

KENYA

ETHIOPIA

ETHIOPIA

RWANDA

RWANDA

Türk Kahvesi

Türk Kahvesi

Tropikal iklimlerde yetiştirilen ve tüm dünyaya yayılan kahve, hemen herkesin günlük rutininin bir parçasıdır. Öyle ki, kahve her gün dünyanın dört bir yanında milyonlarca kişinin molalarına, keyif saatlerine, çalışma rutinlerine ve dinlencelerine eşlik eder. Özellikle iki çeşit kahve çekirdeği, fiyat ve lezzet avantajıyla kahve tüketicileri tarafından tercih edilerek pazarda dominasyon elde etmiştir. Bu kahve çekirdekleri, Arabica ve Robusta’dır.

Toptan Kahve Çekirdeği Çeşitlerimiz

Cofisto toptan kahve çekirdeği çeşitleri arasında dünyanın dört bir yanından gelen, farklı damak tatlarına hitap eden, çeşit çeşit toptan kahve yer alır. Örneğin Brezilya, Vietnam, Kolombiya, Endonezya ve Etiyopya'dan gelen kahve çekirdeklerini ürünler arasında görebilirsiniz. Alternatifler arasında toptan çiğ kahve çekirdekleri bulabileceğiniz gibi Cofisto Atölye aracılığı ile kavrulan az, orta ve yoğun kavrulmuş nefis kahve çekirdeklerine de ulaşabilirsiniz. Kavrulma derecelerine ek olarak asidite oranları, gövde özellikleri, aromaları ve tatları değişen, çeşit çeşit kahve çekirdeği de Cofisto kalitesiyle sizinle. Üstelik, yalnızca tek çeşit kahve çekirdeğinin bulunduğu ürünlere değil, farklı kahve çekirdeği türlerinin karıştırıldığı harman yani blend kahve çeşitlerine de Cofisto ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Doğru Kahveyi Tercih Ederek Mükemmel Lezzete Erişin

Kaliteli kahve çekirdeklerinin yanı sıra doğru ekipmanlar için uygun boyutta çekilmiş kahvelerin tercihi de önemlidir. Cofisto, farklı oranlarda kavrulmuş, farklı boyutlarda öğütülmüş kahvelerin adresidir. Espresso için ince; Türk kahvesi için çok ince; hario, moka pot ve aeropress için ince-orta kahve çekirdekleri daha uygundur. Kahve çekirdekleri, kağıt veya kumaş filtreli filtre kahve makineleri için orta, chemex ile demleme için orta-kalın ve french press ile hazırlamak için kalın, soğuk demleme için ise çok kalın formda öğütülür. Cofisto’nun zengin toptan kahve ürün gamında dünyanın en ünlü markalarının en zengin aromalı kahve çeşitleri ve farklı şekillerde işlenmiş alternatifler yer alır.

Ayrıca, kavrulmuş toptan kahve fiyatları ve toptan çiğ kahve fiyatları için Cofisto ürün listelerini inceleyebilirsiniz. Üstelik Cofisto’da kilogramlık paketinin yanı sıra tek fincanlık kahve toptan alımlara uygun seçenekler sunar. Hem ucuz toptan kahve çekirdeği hem de gurme kahve ihtiyaçlarınız için geniş skalada alternatif sunan markamızı tercih edebilirsiniz.

Toptan kahve için sizi arayalım!

Toptan kahve satın alabilmeniz için sizi arayalım!

Cofisto tadımlarıyla kahvelerimizin tüm detayları hakkında bilgiler alabilmeniz için sizi arayalım ve tüm detaylardan bahsedelim. Canın enfes bir kahve çektiğinde biz buradayız!

yazılım firmaları sosyal medya ajansı crm programı