Hızlı İletişim?

Toptan Kahve Çeşitleri ve Toptan Kahve Firması

toptan kahve arayanlara gurme tadlar

Tropikal iklim kuşaklarında yetiştirilen en kaliteli kahve çekirdeği çeşitlerini ülkemize getirerek toptan kahve ihtiyacını karşılıyoruz. Toptan kahve çekirdeği çeşitlerimiz arasında ülkemiz insanlarının damak tadına uygun en lezzetli tadlar.

Sunduğumuz çeşit çeşit kahve ile kaliteden ödün vermeden, ucuz toptan kahve çekirdeği arayanlara da gurme kahve zevkleri olanlara da seçenekler sunuyoruz. Ayrıca kiloluk veya farklı gramajlı paketli ürünlerimiz de var. Hatta tek fincanlık kahve toptan olarak alınmak istendiğinde kahveleri tek tek paketleyerek hazırlıyoruz. Kahvelerimizi Brezilya, Vietnam, Kolombiya, Endonezya ve Etiyopya gibi en büyük kahve üreticilerinden getiriyoruz.

Yemen, Guatemala, Kenya, Kosta Rika gibi farklı ülkelerden getirdiğimiz farklı aromalı ürünleri de zengin ürün gamımızda bulabilirsiniz.

Kahven bir tık uzağında!

Toptan kahve satın alabilmeniz için sizi arayalım!

Cofisto tadımlarıyla kahvelerimizin tüm detayları hakkında bilgiler alabilmeniz için sizi arayalım ve tüm detaylardan bahsedelim. Canın enfes bir kahve çektiğinde biz buradayız!

Toptan Kahvenin Lezzet Sunan Yolculuğu

Toptan kahve çekirdeği alışverişi yapabileceğiniz Cofisto’nun çatısı altında Atölye hizmetleri de sunuyoruz. Kahve kavurmanın inceliklerini, nitelikli kahveye ulaşmanın ipuçlarını paylaştığımız kahve kavurma atölyemizde, geleneksel ve yenilikçi yöntemlerle iyi kahve çekirdeklerine lezzet katıyoruz.

Kahve çekirdeklerinin lezzeti, yetiştirildiği yerin iklimine, toprak yapısına göre değişiklik gösterir. Henüz yeşilken toplanan kahveler, kavrulur ve öğütülerek farklı formlara kavuşur. Kahve çekirdeklerinin farklı şekillerde işlenmesi, değişik oranlara kavrulması ve yine farklı boyutlarda öğütülmesi ile zengin bir kültür oluşur. Örneğin İtalya’da espresso, Meksika’da Cafe de Olla veya Türkiye’de Türk kahvesi içmeden bir gün geçirmek neredeyse imkansız. Bu farkındalık ve global vizyonla, dünyanın farklı mutfaklarından gelen kahveleri evlerinize, kafe ve restoranlarınıza getiriyoruz. Kahvenin lezzetle sonuçlanan serüveninin her adımını kontrol ederek Cofisto markamızla sizlere en lezzetli kahveleri sunuyoruz.

Toptan çiğ kahve fiyatları çekirdeğin cinsine, kavrulma oranına, öğütülme şekline, çekirdeklerin bütünlüğüne göre değişiklik gösterir. Sunduğumuz çeşit çeşit kahve ile kaliteden ödün vermeden, ucuz toptan kahve çekirdeği arayanlara da gurme kahve zevkleri olanlara da seçenekler sunuyoruz. Ayrıca kiloluk veya farklı gramajlı paketli ürünlerimiz de var. Hatta tek fincanlık kahve toptan olarak alınmak istendiğinde kahveleri tek tek paketleyerek hazırlıyoruz. Siz de toptan kahve fiyatları ve çeşitlerini hemen inceleyebilir ve Cofisto’dan sipariş verebilirsiniz.

Toptan kahve için sizi arayalım!

Toptan kahve satın alabilmeniz için sizi arayalım!

Cofisto tadımlarıyla kahvelerimizin tüm detayları hakkında bilgiler alabilmeniz için sizi arayalım ve tüm detaylardan bahsedelim. Canın enfes bir kahve çektiğinde biz buradayız!

yazılım firmaları sosyal medya ajansı crm programı