Hızlı İletişim?

Kahve tutkunlarının güne başlamak için gözlerini açtığında ilk gördüğü içeceklerden olan bu toz ürünler, Cofisto farkıyla şimdi sizlerle. Bu toz ürünler içinde White Choco Late, Choco Late Hot Chocolate, Chai Tea Latte ve Sahlep geliyor. Her birinin farklı bir aroması ve lezzeti olan bu ürünlerde, yapım anlamında da birbirinden farklı. Sıcak içecek tutkunu insanların çok yakından bileceği bu yapımlar, ideal lezzet için en önemli noktalardan. Kahve yapımı olarak en farklı olanların başında Choco Late Hot Chocolate geliyor. Ayrıca Choco Late Hot Chocolate kahve, içinde nefis malzemeler barındırıyor. Süt, vanilya, çikolata, isteğe göre de şeker de eklenebiliyor. Choco Late Hot Chocolate kahveyi tanıdıktan sonra ikincinci kahvemiz olan White Choco Late kahvemizi tanıyabiliriz.

En Çok Tercih Edilen Toz Kahveler

White Choco Late, her ne kadar Choco Late Hot Chocolate kahveye benzese de esasında çok benzediğini söyleyemeyiz. Çünkü Cofisto farkı, tam olarak, bu kadar birbirine benzeyen kahveye bile birbirinden farklı tatlar yaratmayı başarmasında belli oluyor. White Choco Late, isminde de olduğu gibi beyaz çikolatanın nefis aromasından gücünü/tadını alıyor. İçinde, süt, beyaz çikolata, kahve ve isteğe bağlı olarak şekerin yer aldığı White Choco Late, içilmek için Cofisto’da sizi bekliyor. Bir diğer başka toz ürünümüz olan Chai Tea Latte, zencefil aromasının baskın olduğu Hindistan’da mistik, şifalı ve baharatlı bir çay olan chai ile hazırlanıyor. İçerdiği malzemeler ise oldukça fazla;süt, siyah çay, kakule, karanfil, yıldız anason, toz tarçın, toz zencefil ve karabiber bunlardan sadece biri. Chai Tea Latte, içerdiği farklı baharatlar sayesinde bağışıklık sisteminize de faydası olabilir. Son toz ürünümüz sahlep, özellikle kış aylarının aranan içecekleri arasındadır. Öyle ki sahlep sadece içimizi ısıtmakla kalmaz, aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendirir. Osmanlı’dan bize miras olarak kalan sahlep, dondurmanın da ana malzemesi olarak bilinir. İçeriğinde bulunan süt ve olmazsa olmazı tarçın ile sahlep, yudumlanmak için Cofisto’da sizi bekliyor.

Toptan kahve için sizi arayalım!

Toptan kahve satın alabilmeniz için sizi arayalım!

Cofisto tadımlarıyla kahvelerimizin tüm detayları hakkında bilgiler alabilmeniz için sizi arayalım ve tüm detaylardan bahsedelim. Canın enfes bir kahve çektiğinde biz buradayız!

yazılım firmaları sosyal medya ajansı crm programı